Kdo jsme?

Již od roku 2009 realizujeme systémy s termodynamickými panely na ohřev vody a vytápění. Jsme výhradním dovozcem technologií od výrobce Energie EST pro Českou republiku a Slovensko. 

Poskytujeme návrhy řešení, instalace, servisy a školení k montážím systémů s termodynamickými panely. Jsme nadšenci do řešení obnovitelných zdrojů energie a energeticky úsporných technologií.

Máme více jak 500+ spokojených zákazníků, kteří nám potvrzují, že termodynamické panely jsou ideálním řešením pro naše klimatické podmínky

V roce 2022 jsme založili firmu Energie TS s.r.o., která navazuje na naše aktivity do té doby realizované pod firmou Václav Skalka - Termosol. 
 

Historie firmy

O výrobci Energie EST

Společnost ENERGIE EST, Lda. je rodinná společnost, která byla založena v roce 1981 a je výhradním držitelem patentu a výrobcem systémů s termodynamickými panely. Aktuálně tento portugalský výrobce působí ve více jak 50 zemích světa.

Hospodárnost, vysoká účinnost, spolehlivost a dlouhá životnost, to jsou hlavní výhody termodynamických systémů od tohoto výrobce. Produkty mají potřebné certifikáty a jsou pod ochranou národních a mezinárodních patentů.  

52

V současné době působíme na nejrozvinutějších trzích po celém světě a to v 50 zemích.

Naše výroba splňuje ta nejnáročnější a nejpřísnější kritéria kvality, abychom našim zákazníkům dodávali termodynamické systémy v nejvyšší kvalitě.

Oddělení výzkumu a vývoje Energie EST udržuje v činnosti několik směrů výzkumu, které umožňují společnosti být připravena na začlenění vědeckých pokroků do průmyslového procesu. Spolupracujeme s prestižními univerzitami a národními i mezinárodními výzkumnými a vývojovými centry k inovaci našich produktů.

Závazek věnovat se výzkumu učinil ze společnosti ENERGIE uznávanou referenci v oblasti technologií a výzkum jedním ze strategických pilířů růstu. Za tímto účelem společnost využívá spolupráce s nejprestižnějšími univerzitami a národními i mezinárodními výzkumnými a vývojovými centry.

Naše Vize & Mise

Vize

Věříme, že vývojem inovativních technologií a efektivních postupů nalezneme řešení potřebná k řešení výzev budoucnosti, a tím zajistíme ekonomickou stabilitu planety při plném využití přírodních zdrojů.

Mise

Naším posláním je stále získávat a dosahovat významného postavení na nových trzích po celém světě a jednat společensky odpovědně v globální komunitě.

V současné době jsou vysoce kvalitní, inovativní postupy a výrobky v oblasti termodynamické solární energie uznávaný po celém světě.

Fotky z výroby

V případě vašeho zájmu o vypracování individuální cenové nabídky nás kontaktujte.